Syrop z owoców czarnego bzu 315 g

Syrop z owoców czarnego bzu 315 g

9,90 zł

Syrop otrzymany z soku z owoców czarnego bzu tłoczonego na zimno z dodatkiem cukru. Produkt pasteryzowany.

Ilość

Składniki: Sok wyciśnięty z owoców czarnego bzu (50%), cukier (50%). Do wyprodukowania syropu zużyto nie mniej niż 95 g owocu czarnego bzu. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Przed użyciem wstrząsnąć.

Syrop z owoców czarnego bzu

Syrop z owoców czarnego bzu to wyjątkowy smak i dobroczynne składniki zamknięte w niewielkiej buteleczce. Ze względu na cenne wartości warto sięgać po niego przez cały rok! Jeżeli nie macie możliwości jego samodzielnego przygotowania, polecamy skorzystanie z oferty Piekarni Buczek, w której znajdziecie nie tylko syrop, ale i wiele innych wspomagających zachowanie dobrego zdrowia produktów. 

Dobro pochodzące wprost z natury

Syrop czarny bez, jaki znajdziecie w naszej ofercie w przeciwieństwie do wielu  konkurencyjnych produktów, jakie są dostępne na rynku, jest całkowicie naturalny, pozbawiony sztucznych dodatków i składników, które w tym przypadku są absolutnie zbędne. 

Z czego składa się nasz syrop z owoców czarnego bzu? W buteleczce zamknięty został:

- sok wyciśnięty z owoców czarnego bzu (50%),

- cukier (50%), 

Do wyprodukowania syropu zużyto nie mniej niż 95 g owoców czarnego bzu. 

Syrop z czarnego bzu często posiada charakterystyczny osad. Nie musicie się Państwo nim przejmować, jest to zjawisko całkowicie naturalne i nie świadczy o obniżonej jakości produktu. Aby się pozbyć osadu, przed każdym użyciem syropu należy porządnie wstrząsnąć butelką. 

Dlaczego warto kupić syrop z owoców z czarnego bzu? 

Bez jest jedną z najbardziej wartościowych dla zdrowia roślin, wszystko dlatego, że jego kwiaty i owoce zawierają bardzo dużą ilość wykazujących silnie działanie antyzapalne i antyoksydacyjne flawonoidów. Dodatkowo ich dużą zaletą jest również pobudzanie organizmu do wydzielania moczu, wzmocnienie budowy ścian naczyń krwionośnych i działanie rozkurczowe. 

Syrop z czarnego bzu będzie niezawodnie sprawdzał się między innymi przy leczeniu grypy czy przeziębienia, a wszystko dzięki działaniu detoksykującym i ułatwiającym odkrztuszanie. Co ciekawe, musicie Państwo wiedzieć, że przeprowadzone zostały nawet specjalne badania, w których udowodnione zostało, że picie syropu z czarnego buz może skrócić czas trwania choroby nawet o 3-4 dni. Dlatego warto kupić nasz syrop z czarnego bzu! Polecamy również nasze pyszne, chrupiące pieczywo, efektowne torty i wiele innych wypieków! Sprawdź naszą ofertę.