SYROP Z ŻURAWINY 315 g

SYROP Z ŻURAWINY 315 g

14,00 zł

Syrop otrzymany z soku z żurawiny tłoczonego na zimno z dodatkiem cukru. Produkt pasteryzowany.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Składniki: Sok wyciśnięty z żurawiny (50%), cukier (50%). Do wyprodukowania 100 g syropu zużyto nie mniej niż 90 g żurawiny. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Przed użyciem wstrząsnąć.

Syrop z żurawiny

Żurawina to owoc, za którym nie każdy przepada. Szkoda, bo ma ona w sobie wiele cennych właściwości prozdrowotnych. Do jej największych atutów można zaliczyć działanie przeciwbakteryjne w infekcjach dróg moczowych. Jeżeli z jakiegoś powodu nie lubicie Państwo spożywania świeżych owoców, zachęcamy do zakupu syropu z żurawiny. To znacznie łatwiejsza do przyjęcia i zaakceptowania forma jej spożycia, a dostarcza dokładnie tyle samo odżywczych i cennych dla zdrowia wartości, co jedzenie świeżych owoców. 

Dlaczego warto kupić syrop żurawinowy? 

Żurawina jest dość często wykorzystywanym surowcem leczniczym w różnego rodzaju preparatach. Nic w tym dziwnego, ponieważ jej owoce są bardzo dobrym źródłem cennych witamin, soli mineralnych i związków biologicznie czynnych (kwasy organiczne, flawony, antocyjany, proantocyjanidyny). Żurawina stosowana jest nie tylko w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym, ale również spożywczym - tu najczęściej występuje pod postacią wygodnego w spożyciu syropu. 

Dbamy o różnorodność oferowanych Państwu produktów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi wspomagający utrzymanie dobrego zdrowia syrop żurawinowy, otrzymywany z soku tłoczonego na zimno z dodatkiem cukru. Jest to produkt pasteryzowany, zatem jego data przydatności do spożycia jest dość długa nawet pomimo tego, że w składzie nie znajdują się sztuczne substancje przedłużające trwałość produktów spożywczych. 

Syrop żurawinowy 315g co zawiera? Skład jest krótki i bardzo prosty, w butelce znajduje się jedynie:

- sok wyciśnięty z żurawiny (50%),

- cukier (50%). 

Kupując nasz sok żurawinowy, możecie niekiedy zauważyć obecność w butelce osadu. Nie należy się nim jednak przejmować, jego występowanie jest całkowicie naturalnym zjawiskiem i nie ma wpływu na smak, właściwości oraz jakość produktu. Zalecamy przed każdym użyciem porządnie wstrząsnąć butelką. 

Zachęcamy Państwa do tego, byście w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie kupili nasz syrop z żurawiny, przy okazji zapoznając się również z naszym asortymentem i wieloma innymi produktami, na które warto zwrócić uwagę. Polecamy również nasze inne produkty, w tym efektowne torty i pyszne ciasta do kawy!