PASZTET Z CIELĘCINĄ 180g

PASZTET Z CIELĘCINĄ 180g

9,90 zł

Konserwa cielęco-wieprzowa, homogenizowany, pasteryzowana

Ilość

Składniki: Mięso cielęce 51%, mięso wieprzowe 27%, woda, wątroba wieprzowa 12%, cebula, bułka tarta  (mąka pszenna, woda, drożdże, sól, cukier), sól,  jaja  świeże, przyprawy, warzywa suszone (marchewka, pasternak, cebula, nać pietruszki, por, pietruszka korzeń). BEZ DODATKU SUBSTANCJI KONSERWUJĄCYCH.

Pasztet z cielęciny

Piekarnia Buczek to miejsce, w którym znajdziecie Państwo mnóstwo bardzo różnorodnych produktów, nie tylko świeże i chrupiące pieczywo. Dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo zawsze byli zadowoleni z wykonywanych u nas zakupów. Dlatego wszystkie produkty są smaczne, świeże i co najważniejsze powstałe z wysokiej jakości składników, pozbawione sztucznych i chemicznych dodatków, które według nas w żywności są całkowicie zbędne. Stosujemy wyłącznie naturalne sposoby na przedłużenie trwałości produktów spożywczych. 

Wysoka jakość w dobrej cenie

Oferowany przez nas pasztet z cielęciny jest produktem homogenizowanym i pasteryzowanym. Zastosowaliśmy naturalne sposobu na przedłużenie trwałości produktu, dzięki czemu nie było potrzeby dodawania do niego sztucznych składników i zbędnych konserwantów. 

Co znajdziecie w naszym pasztecie? Oto lista zastosowanych składników:

- mięso cielęce (51%), 

- mięso wieprzowe (27%), 

- woda,

- wątroba wieprzowa (12%), 

- cebula,

- bułka tarta (mąka pszenna, woda, droższe, sól, cukier), 

- sól,

- jaja świeże,

- przyprawy,

- suszone warzywa (marchewka, pasternak, cebula, pietruszka korzeń, pietruszka nać, por). 

W naszym produkcie nie zastosowano substancji konserwujących. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

Nasz pasztet z cielęciną możecie Państwo spożywać w domu jako szybką przekąskę czy dodatek do śniadania lub kolacji. Możecie zabrać go również ze sobą na piknik czy biwak, gdyż dzięki poddaniu go procesowi homogenizacji i pasteryzacji nie wymaga przechowywania w lodóce jeżeli nie został jeszcze otwarty. 

Nasz pasztet cielęcy smakuje jak domowy i najlepiej komponuje się z dowolnie wybranym pieczywem z Piekarni Buczek.

Zachęcamy Państwa nie tylko do spróbowania naszego cielęcego pasztetu. W naszej ofercie znajduje się mnóstwo różnorodnych produktów, które nie tylko ułatwią codzienne przygotowanie posiłków. W naszym asortymencie znajdziecie wiele smakołyków i przekąsek idealnych do spędzenia czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Zachęcamy do odwiedzin i udanych zakupów! Polecamy zwłaszcza nasze efektowne torty i ciasta