Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina 500ml

Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina 500ml

24,90 zł

Oliwa z oliwek jest jednym z symboli kuchni i diety śródziemnomorskiej, które są znane i cenione na całym świecie ze względu nas swoje walory. Oliwa z oliwek Extra Virgin marki Athina to grecka oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Oliwa z oliwek jest doskonałym dodatkiem do dań na zimno, świetnie podkreśli walory sałatek, potraw z makaronem, ryżem i warzywami oraz mięs, można stosować ją również do krótkotrwałego smażenia. Butelka Oliwy z oliwek Extra Virgin marki Athina przypomina amforę i nawiązuje do greckich tradycji.

Ilość

Składniki: oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.

Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina

Oliwa z oliwek to jeden z najbardziej wartościowych produktów spożywczych, jakie można znaleźć na rynku. Jej zastosowanie nie tylko wzbogaca smak dań, ale również dostarcza organizmowi wielu cennych składników odżywczych. Dlatego każdy powinien mieć oliwę z oliwek Extra Virgin Athina w swojej kuchni!

Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina

Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie dań charakterystycznych dla kuchni śródziemnomorskiej bez zastosowania wyjątkowego dodatku w postaci oliwy z oliwek, która doskonale pasuje do wielu potraw. Co ważne jest to oliwa, która nie tylko nadaje potrawom wyjątkowego smaku, ale również dzięki wartościom odżywczym i cennym dla zdrowia składnikom wspomaga utrzymanie organizmu w dobrej kondycji. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia Extra Virgin Athina. Oliwa nadaje się do zastosowania zarówno do dań na zimno (doskonale podkreśli wyjątków smak sałatki) czy tych przygotowywanych na ciepło. 

Athina oliwa z oliwek jest produktem najwyższej jakości, pozbawionym jakichkolwiek zbędnych dodatków. Jest to produkt, po który z pewnością warto sięgnąć, mając na uwadze nie tylko jego walory smakowe, ale również pozytywne oddziaływanie na zdrowie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo różnorodnych produktów. Staramy się dbać o Państwa zaufanie i zadowolenie, dlatego stawiamy przede wszystkim na to, by oferować Wam najbardziej wartościowe produkty i wypieki. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów, także online. Z pewnością u nas znajdziecie wiele doskonałych produktów spożywczych, po które z dużą chęcią będziecie sięgać regularnie.

Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina - absolutny must have każdej kuchni!

Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina to wyjątkowy produkt nadający potrawom smaku i wyjątkowego charakteru, który dodatkowo jest bogactwem cennych dla zdrowia i organizmu składników odżywczych. Oliwa jest idealna jako dodatek do dań na zimno i ciepło, można również bez obaw dla zdrowia stosować ją do krótkotrwałego smażenia. Oliwa z oliwek Extra Virgin Athina jest produktem najwyższej jakości, powstałym z uwzględnieniem greckich tradycji i sposobów produkcji najlepszej oliwy. Sprawdź również naszą ofertę na pozostałe delikatesy i dania na obiad