Oliwki zielone całe ATHINA 360g

Oliwki zielone całe ATHINA 360g

6,99 zł

Bez nich trudno sobie wyobrazić Grecję. Oliwki – bo o nich mowa, to symbol krajobrazu i kuchni śródziemnomorskiej. Oliwkowe drzewka są symbolem długowieczności, to one wydają niewielkie, zwykle cierpkie w smaku owoce – oliwki. Spożywa się je na surowo w różnych etapach dojrzewania albo poddaje niewielkiej obróbce, by zyskać cieszącą się powodzeniem przekąskę.

Ilość

Składki: Oliwki zielone, woda, sól, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy.

Oliwki zielone całe Athina

Oliwki to przysmak, który albo się kocha, albo nie znosi. Wszystkich tych, którzy nie są do nich przekonani zachęcamy do spróbowania zielonych oliwek Athina. Z pewnością zmienicie co do nich zdanie, doceniając ich wyjątkowy i niebanalny smak. 

Czym są oliwki zielone?

Być może wiele osób nieco to zadziwi, ale oliwki to nie warzywa, a owoce. Charakteryzuje je nie tylko wyjątkowy i oryginalny smak, ale również zawartość cennych dla organizmu składników odżywczych. Co ważne, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich regularne spożywanie zmniejsza ryzyko zachorowania na wiele poważnych chorób, w tym miażdżycy, alergii czy atopowego zapalenia skóry. 

Zielone oliwki  - smak i kwintesencja Grecji 

Zielone oliwki to nie tylko przysmak, który nierozerwalnie kojarzy się z Grecją i tamtejszą kuchnią. Przez wielbicieli cenione są nie tylko za oryginalny smak, ale również cenne wartości odżywcze. Należy przy tym wspomnieć, że oliwki to bogate źródło polifenoli oraz cennych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu kwasów tłuszczowych. Dodatkowo mają sporo błonnika, witamin (A, B, E) oraz potasu, niski indeks glikemiczny oraz niewiele kalorii, więc oliwki można spożywać nawet, będąc na ścisłej diecie. 

Oliwki zielone całe Athina 

Oliwki zielone całe Athina to niewielkie owoce o cierpkim smaku, który ma wielu zwolenników. Oliwki można spożywać samodzielnie, mogą stanowić również wyjątkowy dodatek do różnego rodzaju dań, nie tylko kuchni śródziemnomorskiej. 

Piekarnia Buczek oferuje Państwu oliwki w słoiki o gramaturze 360 g. Poza owocami znajdziecie w składzie również wodę, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy) oraz przeciwutleniacz (kwas askorbinowy). Jak widać, nasze oliwki nie zawierają zbędnych dodatków, sztucznych składników czy polepszaczy smaku. 

Zachęcamy do zakupu oliwek zielonych Athina. Warto również zapoznać się z całą gamą oferowanych przez nas produktów, których bogactwo i różnorodność  sprawią, że na pewno każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie, coś smacznego i co najważniejsze stworzonego z naturalnych składników. Polecamy zwłaszcza nasze efektowne torty oraz ciasta do kawy