Passata Rustica 720ml

Passata Rustica 720ml

6,49 zł

Passata Rustica jest doskonałą bazą zarówno do sosów do makaronu, potraw wymagających krótkiego czasu gotowania jak i zupy pomidorowej o bogatym smaku – tak lubianej przez Polaków.

Ilość

Składniki: pomidory,regulator kwasowości-kwas cytrynowy.

Passata pomidorowa Rustica

Smak passaty zależny jest od jakości pomidorów, z jakich została wykonana. Kupując passate Rustica macie Państwo gwarancję, że do jej przygotowania użyto tych najlepszych, najbardziej dojrzałych i aromatycznych. Passatę co prawda można przygotować w domu, jednak to zadanie wymagające poświęcenia nieco czasu. Dlatego warto pokusić się o zakup produktu gotowego, przy pomocy którego szybko można przygotować wiele różnorodnych dań. Jeżeli chcecie wybrać Państwo najlepszą passatę, która pozwoli uzyskać wyjątkowy smak potraw zachęcamy do zakupu passaty Rustica. 

Pomidorowa passata Rustica - idealna do wielu dań

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, czy kupić passate Rustica odpowiedź może być tylko jedna. Jak najbardziej tak i nie ma się tu nad czym zastanawiać. Oferowana przez nas passata pomidorowa Rustica będzie świetnym dodatkiem do wielu dań. Przy jej pomocy można stworzyć nie tylko wyjątkowy sos do makaronu, ale również wiele innych potraw niewymagających długiego gotowania. Passata będzie również niezastąpiona jako postawa do stworzenia jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych zup, czyli pomidorowej. 

Passata Rustica jest produktem w pełni naturalnym. W szczelnie zamkniętej buteleczce nie znajdziecie nic, poza starannie wyselekcjonowanymi pomidorami pochodzącymi ze sprawdzonych upraw oraz niezbędnym dodatkiem mającym na celu poprawę trwałości produktu, czyli regulatorem kwasowości (kwas cytrynowy). 

Smak passaty zależny jest od jakości pomidorów, z jakich została wykonana. Kupując passatę Rustcia macie Państwo gwarancję, że do jej przygotowania użyto tych najlepszych, najbardziej dojrzałych i aromatycznych. 

Serdecznie zapraszamy Państwa nie tylko do zakupu naszej wyjątkowej pasaty pomidorowej. Nasza oferta jest na tyle różnorodna i bogata, że na pewno znajdziecie w niej zdecydowanie więcej! Zależy nam na tym, by oferować Państwu najwyższą jakość w najlepszej cenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znalazły się wyłącznie produktu smaczne, powstałe na bazie naturalnych składników, bez zbędnych dodatków, chemii czy polepszaczy smaków. Zakupy u nas to gwarancja najwyższej jakości! Zachęcamy do spróbowania naszych pysznych tortów i ciast