Pomidory krojone 425ml

Pomidory krojone 425ml

3,99 zł

Doskonały produkt służący jako baza do zup, sosów do makaronów, do pizzy, do mięs

Ilość

Składniki: pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

Pomidory krojone w puszce

Jak szybko i bez nadmiernego wysiłku przygotować smaczne i zdrowe danie? Wbrew pozorom nie jest to zadanie tak trudne, za jakie uważa je wiele osób. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie produkty, takie jak pomidory krojone w puszcze, które mogą stanowić bazę do przygotowania wielu smacznych dań, nie wymagających wiele czasu i wysiłku.

Szybki posiłek, naturalne składniki 

Nasze pomidory pochodzą z najlepszych i sprawdzonych upraw. W puszcze poza nimi znajduje się wyłącznie sok pomidorowy oraz regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Nie ma innych zbędnych dodatków, polepszaczy smaków czy sztucznych konserwantów. Dlatego jeżeli chcecie kupować Państwo produkty najwyższej jakości, zachęcamy do skorzystania z oferowanego przez nas asortymentu. 

W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie  wypieki i produkty świeże, smaczne i powstałe na bazie wysokiej jakości składników. Nie stosujemy konserwantów i sztucznych dodatków. Oferujemy pyszne i chrupiące pieczywo, pyszne ciasta i ciasteczka do kawy, piękne torty i wiele innych!  Z pewnością każdy z Państwa znajdzie w niej coś smakowitego dla siebie.

Pomidory w puszcze - idealny pomysł na szybkie danie

Brakuje Państwu pomysłu, co przygotować na obiad, żeby było nie tylko smacznie, ale przede wszystkim szybko? Zawsze warto mieć w swojej kuchni dobrej jakości pomidory w puszcze. To doskonała baza do wielu dań, nie tylko zup, ale i makaronów, sosów czy mięsa. Puszka pomidorów to podstawa, która czasem pozwoli wyczarować coś smacznego, przy dostępności ograniczonej ilości produktów w domu.

Ze względu na to, że oferowane przez nas pomidory krojone w puszce są najwyższej jakości, pochodzą z najlepszych upraw i nie mają w sobie nawet grama zbędnych dodatków, z całą pewnością wszystkie dania przygotowywane przy ich zastosowaniu będą smaczne i niezwykle aromatyczne. Przekonajcie się o tym sami! Zachęcamy do sprawdzenia oferty piekarni Buczek i do zapoznania się z naszym różnorodnym, niezwykle smakowitym asortymentem. Gwarantujemy, że będziecie Państwo z tego zadowoleni. Polecamy zwłaszcza nasze efektowne torty i pyszne ciasta, idealne do kawy!