Ostra papryczka piri piri 225ml

Ostra papryczka piri piri 225ml

4,99 zł

Papryka piri-piri, jest to bardzo ostra papryka, popularna w kuchni portugalskiej oraz afrykańskiej. Angielska nazwa tej odmiany papryczki to African Birds Eye Chili. Jej zastosowań są tysiące i służy do nadania pikantnego smaku potrawom mięsnym i rybom, dlatego też będzie świetnym dodatkiem do pizzy, sosów, mięs i sałatek.

Ilość

Składniki: woda, ostra papryka piri - piri, sól, ocet spirytusowy, regulatory kwasowości (kwas octowy, kwas cytrynowy).

Papryczka Piri Piri w słoiku

Papryczka Piri Piri to jedna z najostrzejszych odmian papryk, na skosztowanie której decydują się wyłącznie ci najodważniejsi, lubujący się w mocno ostrych smakach. O stopniu ostrości papryki świadczy między innymi to, że w skali SHU otrzymała ona aż 100 000 punktów, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Miłośnicy pikantnych i ostrych dodatków nie mogą przegapić naszej wyjątkowej papryczki piri piri zamkniętej w wygodnym w przechowywaniu słoiczku (pojemność 225 ml).

Dodatek dla odważnych 

Papryczka Piri Piri w słoiku jest bardzo ostrym dodatkiem do wielu dań, cieszącym się ogromną popularnością przede wszystkim w kuchni portugalskiej i afrykańskiej, choć i w Polsce w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Taka papryczka to tak naprawdę bardzo uniwersalny dodatek do potraw, który sprawdzi się w nadawaniu ostrości i podkręcaniu smaku nie tylko w przypadku mięsa czy ryb. Śmiało można stosować ją także jako dodatek do pizzy, sosu czy sałatki. 

Na rynku możecie Państwo kupić wiele produktów, które z założenia mając być papryczką piri piri jednak jak się okazuje nie do końca nią są. U nas znajdziecie wyłącznie oryginalne i wartościowe produkty. W słoiczku zamknęliśmy dla Państwa prawdziwą papryczkę piri piri, ostrą i aromatyczną, którą z pewnością pokochają amatorzy mocno rozgrzewających dań. Papryka sama w sobie jest doskonała, więc nie umieściliśmy w słoiku poza nią żadnych zbędnych dodatków!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

Piekarnia Buczek chcąc sprostać Państwa kulinarnym potrzebom i wymaganiom oferuje bardzo szeroki asortyment produktów spożywczych, w którym znajdziecie dużo więcej niż tylko świeże, chrupiące i aromatyczne pieczywo. Papryczka piri piri w słoiku to tylko jeden z wielu ciekawych produktów, które warto wypróbować, jeżeli nie mieliście jeszcze z nim Państwo wcześniej do czynienia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupów, które bez wątpienia będą udane. Mamy nadzieję, że z chęcią wrócicie do nas Państwo ponownie, po jeszcze więcej smakołyków, które przygotowaliśmy. Polecamy także nasze pyszne ciasta i ciasteczka