Bułka wieloziarnista - 2 szt

Bułka wieloziarnista - 2 szt

2,60 zł

2 bułki wieloziarniste w pakiecie

Bułka mieszana z płatkami owsianymi, nasionami słonecznika oraz siemieniem lnianym.

Ilość

Składniki: Mąka pszenna, płatki owsiane, nasiona słonecznika, patki z pszenicy orkisz, siemię lniane, włókna roślinne (z nasion babki płesznik, owoców cytrusowych, owsa, jabłka, pszenicy), pestki dyni, nasiona sezamu, ziarna żyta, skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, kiełki pszenicy, gluten pszenny, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, sól.

Opis

Rodzaj pieczywa
Pszenne
Zawiera ziarna
Tak

Bułki wieloziarniste

Jak urozmaicić codzienne posiłki? Nic nie sprawdzi się w tym lepiej od naszych wieloziarnistych bułeczek, powstałych z mieszanki mąk i dodatków płatków owsianych, nasion słonecznika oraz siemienia lnianego. 

Pakiet zawiera 2 bułki wieloziarniste, zapakowane w sposób wygodny i higieniczny, w sam raz do transportu. 

Prosty smak, świeżość i wyjątkowy aromat

Nasze bułki wieloziarniste zachwycają nie tylko smakiem, ale również aromatem charakterystycznym dla świeżych wypieków. Zastosowaliśmy tradycyjną recepturę na wypiek bułek, co sprawia, że są proste, a zarazem wyjątkowe. 

W naszych bułkach wieloziarnistych znajdziecie Państwo wyłącznie:

- mąkę pszenną,

- płatki owsiane,

- nasiona słonecznika,

- płatki z pszenicy orkisz,

- siemię lniane,

- włókna roślinne (z nasion babki płesznik, owoców cytrusowych, owsa, jabłka, pszenicy),

- pestki dyni,

- nasiona sezamu,

- ziarna żyta,

- skrobię ziemniaczaną,

- olej rzepakowy,

- kiełki pszenicy,

- gluten pszenny,

- ekstrakt ze słodu jęczmiennego.

Bułka wieloziarnista to interesująca alternatywa dla pieczywa pszennego pozbawionego innych dodatków. Jest smaczna i wyjątkowo aromatyczna na tyle, że doskonale smakuje nawet solo. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej piekarni? 

Odpowiedź wydaje się oczywista. Dla naszej piekarni najważniejszy jest smak i zadowolenie naszych klientów. Dlatego wszystkie wypieki, jakie mamy Państwu do zaoferowania, powstały z wykorzystaniem tradycyjnych receptur i świeżych produktów - to właśnie dzięki nim nasze pieczywo jest tak wyjątkowe. Korzystamy z wielu nowoczesnych rozwiązań, jakie są dostępne w piekarnictwie, jednak nie zapominamy również o tradycji. Nasze wypieki są naturalne, smakują, pachną i wyglądają jak domowe wypieki naszych babć. Nie stosujemy sztucznych konserwantów, barwników i polepszaczy smaku czy zapachu. Serdecznie zapraszamy Państwa, byście zapoznali się z naszą ofertą i skosztowali nie tylko bułki z ziarnami. Oferujemy mnóstwo smakołyków i świeżego pieczywa, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Polecamy także nasze pyszne delikatesy i gotowe dania na obiad