Bułka bargiestka - 2 szt

Bułka bargiestka - 2 szt

2,50 zł

Zaplatana bułka pszenna z makiem.

W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

Ilość

Składniki: mąka pszenna, woda, tłuszcz roślinny (słonecznikowy), cukier, drożdże, sól, posypka: mak.

Opis

Rodzaj pieczywa
Pszenne
Zawiera ziarna
Nie

Bułka z piekarni Buczek 

Zaplatana bułka pszenna z makiem ma wielu swoich zwolenników. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ bułka z makiem to doskonała propozycja o każdej porze dnia. Sama w sobie jest smaczna i chrupiąca, a do tego stanowi doskonałą bazę do różnego typu kanapek, przekąsek na zimno lub na ciepło, bądź też jako dodatek do zup lub innych dań obiadowych. Bułki z makiem, pakowane po 2 sztuki, sprawdzą się nie tylko w domu, ale też w podróży. Szybko i łatwo wyczarujesz z nich pożywny posiłek.

Bułki z makiem - smaczne i naturalne pieczywo do piekarni Buczek

W naszej piekarni Buczek cenimy sobie stare, tradycyjne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie oraz bazujemy na produktach najwyższej jakości, by nasze wyroby zachwycały swoim wyjątkowym smakiem. Jesteśmy także zdania, że naturalne smaki bronią się same i nie potrzebują żadnych sztucznych dodatków i ulepszaczy. W związku z tym, dostępne w naszym sklepie bułki z makiem mają prosty i naturalny skład - to jedynie mąka pszenna połączona  z wodą, tłuszczem roślinnym (słonecznikowym), cukrem, drożdżami i solą. Na wierzchu bułka bagietka posypana jest makiem.

Bułka bagietka z makiem będzie idealna na śniadanie lub kolację, jako dodatek do lunchu w pracy, lub w ramach suchego prowiantu podczas podróży. Z pewnością wyczarujesz z niej coś dobrego do zjedzenia.

Bułka z makiem - może zostać dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres

Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na komfort ich robienia. To oszczędność czasu, a często i pieniędzy. Mając to na uwadze oferujemy naszym Klientom możliwość zamawiania naszych produktów za pośrednictwem naszej firmowej strony internetowej oraz możliwość wybrania dowozu zamówienia pod wskazany adres na terenie Krakowa.

Dzięki temu chrupiąca bagietka z makiem może dotrzeć do Twojego domu lub biura - sprawdź sam. W sposób szybki i profesjonalny realizujemy zamówienia składane w naszym sklepie. A jeśli wolisz odebrać zamówienie samodzielnie - to mamy 39 punków zlokalizowanych w różnych, dogodnych częściach miasta. 

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na nasze pyszne bułki z makiem! Polecamy również pozostałe pieczywo oraz pyszne delikatesy!