Bułka wegańska - 2 szt

Bułka wegańska - 2 szt

4,70 zł

Bułeczki wegańskie, bogate w odżywcze ziarna. Specjalna receptura wypiekania bułek wegańskich zapewnia im długą świeżość i wilgotny miąższ. 

W opakowaniu znajdują się 2 bułki.

Ilość

Składniki: płatki owsiane, nasiona lnu: całe i mielone, ziarno słonecznika, płatki sojowe, błonnik jabłkowy, pestki dyni, sezam, preparowane ziarno żyta, preparowane ziarno orkiszu, kiełki żytnie słodowane, przyprawa mielona, woda, dynia łuskana, olej roślinny, sól.      

Opis

Zawiera ziarna
Tak

Bułki wegańskie - idealny pomysł na pełnowartościowe śniadanie

Dieta wegańska może okazać się całkiem prosta i przyjemna - wystarczy tylko znaleźć odpowiednie zamienniki dla swoich ulubionych produktów. Sprawa ta również dotyczy pieczywa - okazuje się, że może ono zawierać składniki pochodzenia zwierzęcego, np. miód, mleko, masło czy maślankę - nasze bułki wegańskie w swoim składzie zawierają tylko produkty pochodzenia roślinnego - możesz je więc bez obaw stosować w swojej diecie!

Bułka wegańska - specjalna receptura wypiekania 

Bułeczka na śniadanie to opcja szczególnie kusząca - taki posiłek przygotowuje się w kilka minut - wystarczy dołożyć ulubione dodatki. Ponadto bułka to także świetny pomysł na drugie śniadanie, które można zabrać ze sobą do pracy lub szkoły. Dzięki specjalnej recepturze wypiekania nasze wegańskie bułki zachowują długo świeżość, w tym także wilgotny miąższ. 

Bogate w makro i mikroskładniki 

Nasza bułka wegańska z piekarni Buczek to produkt, który składa się przede wszystkim z pełnowartościowych składników pochodzenia roślinnego, które są tak dobierane, aby dostarczały naszemu organizmowi niezbędnych makro oraz mikroskładników. Dlatego znajdziemy w nich między innymi płatki owsiane, nasiona lnu całe oraz mielone, nasiona słonecznika i dyni czy preparowane ziarno żyta oraz orkiszu. Stosujemy również tylko naturalne przyprawy i dodatki, dzięki czemu nasze bułki wegańskie odznaczają się zarówno idealną konsystencją, jak i smakiem. 

Dobrej jakości wegańskie bułki dostarczają przede wszystkim zdrowych węglowodanów, tłuszczów oraz białka roślinnego, ale to nie wszystko - ponadto są bogate w różnorodne witaminy oraz pierwiastki śladowe, które są niezbędne naszemu organizmowi to prawidłowego funkcjonowania. Dzięki temu, że zastosowane składniki są wysokiej jakości, to na śniadanie dostarczamy organizmowi pożywny, smaczny oraz syty posiłek. 

Jeśli więc chcesz wzbogacić swoją dietę w pożywne i smaczne pieczywo, to wybierz bułki wegańskie wypiekane z wysokiej jakości składników! Specjalna receptura wypiekania to także gwarancja smacznego i zachowującego długo świeżość pieczywa!

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na nasze pyszne bułki wegańskie! Polecamy również nasze delikatesy i przekąski