Pierożki do barszczu

Pierożki do barszczu

23,00 zł

Pierożki z farszem z kapusty i grzybów, wykonywane według domowej receptury. Idealne do czerwonego barszczu.

Porcja: 400 g

Ilość

Składniki: mąka pszenna, woda, kapusta świeża 16%, kapusta kiszona 11%, grzyby 5%, cebula, jaja świeże, olej rzepakowy, masło ( z mleka), sól, przyprawy. Zawartość farszu nie mniejsza niż 20%.

Przechowywać w temperaturze 2-6 st C

Waga: 0,4 kg [waga może się nieznacznie różnić]

Pierożki z kapustą i grzybami – niezbędny dodatek do czerwonego barszczu na Wigilię

W wielu rejonach Polski barszcz czerwony z pierożkami z kapustą i grzybami jest jednym z podstawowych dań podawanych podczas kolacji wigilijnej. Ta niezwykle prosta i uniwersalna potrawa zachwyca smakiem niemal każdego. O ile ugotowanie samego barszczu nie jest trudne, to przygotowanie do niego małych pierożków z kapustą i grzybami już tak.

Pyszne pierożki do barszczu - zamawiasz i ekspresem są u Ciebie

Mając na uwadze to, że dzisiaj niemal każdy jest zabiegany, a zrobienie pysznych pierożków do barszczu zajmuje dużo czasu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zaoferować im przygotowane według tradycyjnej receptury pierożki z grzybami i kapustą, które będą wyśmienitym dopełnieniem czerwonego barszczu. Już nie musisz tracić czasu na lepienie pierożków. Zrobimy to za Ciebie, by przygotowania do świąt Bożego Narodzenia były mniej czasochłonne - byś mógł do minimum ograniczyć swój czas spędzony w kuchni. Wystarczy, że zamówisz odpowiednią ilość naszych pierożków do barszczu, a my w ekspresowym tempie dowieziemy je do Ciebie na terenie Krakowa!

Pierożki z kapustą i grzybami wigilijne - bez zbędnych dodatków

Oferowane przez nas pierożki wigilijne zostały przygotowane wyłącznie ze świeżych, naturalnych składników, bez zbędnych dodatków w postaci konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Dzięki domowej recepturze i zachowaniu odpowiednich proporcji poszczególnych składników nasze pierożki z kapustą i grzybami zyskują doskonały smak i aromat. Z tego też powodu stanowią one idealne uzupełnienie czerwonego barszczu obecnego na stole wigilijnym, ale nie tylko. Zawartość farszu w pierożkach jest bardzo duża i wynosi nie mniej niż 20%.

Pierożki do barszczu - dobrze je mieć pod ręką

Smakiem i aromatem czerwonego barszczu z pierożkami wigilijnymi można się cieszyć nie tylko podczas świąt, ale również podczas innych uroczystości różnego typu. Jet to uniwersalną potrawa i łatwa w przygotowaniu - idealne danie do zrobienia na szybko, o ile ma się gotowe pierożki. Oferowane przez nas pierożki do barszczu można przechowywać w lodówce w temperaturze 2-6 st. C. bądź zamrozić. Będą wówczas zawsze pod ręką, by móc szybko wyczarować pyszny i aromatyczny barszcz z pierożkami, który zachwyci domowników i gości. Zobacz również naszą ofertę na chrupiące pieczywo!