Drożdżowe z pieczarkami - 2 szt

Drożdżowe z pieczarkami - 2 szt

7,20 zł

Ciasto drożdżowe zawijane z farszem z pieczarek, posypane czarnuszką

Dwie sztuki w zestawie.

Ilość

Składniki: mąka pszenna, pieczarki, jaja, tłuszcz roślinny (słonecznikowy), cebula, sól, drożdże pieprz, czarnuszka

Paszteciki drożdżowe z pieczarkami

Smaczne i sycące paszteciki drożdżowe z pieczarkami przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnych smaków. Nasze specjały wykonywane są w oparciu o sprawdzone receptury. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze składniki, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy dowóz pod wskazany adres (na terenie Krakowa), co usatysfakcjonuje osoby ceniące sobie komfort. Prezentowane paluszki z farszem pieczarkowym wydają się być świetną opcją nie tylko na co dzień, ale również wyjątkowe okazje. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań!

Duża ilość farszu

Drożdżowe paszteciki z pieczarkami na dowóz wyróżniają się dużą ilością farszu, co przekłada się na wyjątkowy smak, o którym trudno jest zapomnieć. Jest to wyśmienity wybór na domowe przyjęcia, imprezy firmowe, czy też integracyjne. Opisywane paluszki nadziewane pieczarkami mogą zostać podane na wiele różnych sposobów. W każdym wydaniu smakują doskonale, co potwierdzają liczne opinie usatysfakcjonowanych osób.

Paluszki z farszem pieczarkowym - wyłącznie świeże składniki

Paluszki drożdżowe z farszem z pieczarek na zamówienie przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników. Na uwagę zasługuje fakt, że wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy produkty spożywcze renomowanych marek. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy cieszą się ogromnym uznaniem. Warto podkreślić, że wszystkie specjały przyrządzane są przed doświadczonych, a jednocześnie kompetentnych kucharzy. Dbamy o porządek w miejscu pracy, a także przestrzegamy restrykcyjnych zasad higieny.

Brak zbędnych konserwantów

Proponowane paluszki z farszem pieczarkowym są wolne od zbędnych konserwantów, substancji aromatyzujących lub wzmacniających smak. Właśnie dlatego smakują one zupełnie tak, jakby zostały przygotowane w domu! Istnieje możliwość dowozu zamówienia pod wskazany adres (na terenie Krakowa) lub odbiór osobisty w jednym z wybranych punktów. Nasza wykwalifikowana obsługa z chęcią udzieli szczegółowych informacji na ten temat - zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego lub telefonicznego. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również nasze pyszne drożdżówki