Pizza z salami

Pizza z salami

7,90 zł

Pizza z salami.Pyszna przekąska dla każdego.

W opakowaniu znajduje się  1 sztuka.

Ilość

Składniki: ciasto drożdżowe (mąka pszenna, jaja, drożdże, tłuszcz roślinny (rzepakowy), cukier, sól), salami, oliwki zielone, pomidor, ser mozarella (mleko),  sos (cebula, pomidory, papryka, cukinia, pieczarki, cukier, ocet, sól, przyprawy).

Pizza z salami

Pizza to niezwykle uniwersalna słona przekąska, która ma wielu swoich miłośników. Doczekała się wielu różnych wariantów smakowych. Wystarczy połączyć swoje ulubione składniki, by stworzyć swoją wersję pizzy. Jedyną z klasycznych odsłon smakowych tej słonej przekąski jest pizza salami. Dlatego też znalazła się ona w naszej ofercie.

Pizza salami - prosty sposób na głód

Fenomen pizzy w znacznej mierze polega na tym, że stanowi ona doskonałą szybką przekąskę w pracy, w podróży czy też na wycieczce. Smaczna i pożywna - tak naprawdę jest idealna na każdą okazję. A do tego pizzę lubi niemal każdy, co czyni ją niezwykle uniwersalną przekąską.

Zestawienie salami z oliwkami, serem mozzarellą i pomidorami stanowi jedno z najbardziej klasycznych, a zarazem najbardziej popularnych wariantów smakowych pizzy. Dobrze o tym wiemy, dlatego też nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie pizzy z salami. Tylko spróbuj, a szybko okaże się, że stała się ona jedną z Twoich ulubionych słonych przekąsek. Szczególnie że nasza pizza z salami ma prosty skład, w którym nie ma miejsca na sztuczne dodatki czy ulepszacze. To jedynie ciasto drożdżowe połączone z salami, serem, pomidorami oraz wyśmienitym sosem zrobionym na bazie cebuli, pomidorów, papryki, cukinii, pieczarek, cukru, octu, soli i przypraw ziołowych.

Pizza z salami - słona przekąska z dowozem

Naszym klientom oferujemy możliwość robienia zakupów na różne sposoby, w zależności od ich aktualnych potrzeb. To od nich zależy, czy chcą odwiedzić jeden z naszych punktów, czy też złożyć zamówienie online lub telefonicznie z opcją dostawy pod wskazany adres, My się dostosujemy. Warto dodać, że zamówione produkty zawsze możesz również odebrać w jednym z wielu naszych punktów, rozmieszczonych w dogodnych lokalizacjach na terenie Krakowa. Zamawiaj, wygodnie, a my dostarczymy Ci wszystko pod wskazany przez Ciebie adres.

Już teraz nie musisz wychodzić z domu, by zaopatrzyć się w idealną słoną przekąskę na wieczór, do pracy, szkoły czy też na wycieczkę. Słone przekąski w postaci pizzy są zawsze doskonałą propozycją dla każdego. 

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na naszą pyszną pizzę z salami! Polecamy równie nasze kanapki oraz delikatesy