Tort dziecięcy wóz policyjny D04

Tort dziecięcy wóz policyjny D04

280,00 zł

Tort dziecięcy 3D w kształcie wozu policyjnego. Tort dostępny w wadze od 2,0 kg (około 15 porcji) i 5 różnych smakach.

Aby spersonalizować tort wybierz z listy miejsce umieszczenia napisu oraz wpisz jego treść w polu DOSTOSOWANIE.

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Wybierz sposób wykonania napisu
Ilość

Tort dziecięcy wóz policyjny

Tort to podstawowy element urodzinowego przyjęcia, ale tak naprawdę jest idealny do zwieńczenia celebrowania przeróżnych okazji. Jedną z naszych propozycji jest tort samochód policyjny 3D, który będzie doskonały dla każdego małego miłośnika służb mundurowych, ale nie tylko. Jesteśmy przekonani, że ten rozpływający się w ustach tort o cudownej prezencji sprawi, że świętowanie przeniesie się w inny wymiar, stanowiąc dodatkową ucztą dla podniebienia solenizanta oraz jego gości. Każdy, kto go spróbuje, będzie zachwycony i spragniony kolejnego kawałka.

Tort radiowóz policyjny - wybierz swój ulubiony smak

W naszej piekarni staramy się wyjść naprzeciw różnym potrzebom i gustom smakowym naszych klientów - zarówno małych, jak i dużych. Odzwierciedleniem tego jest bogactwo smakowe tortów przez nas polecanych.

W przypadku tortu samochód policyjny 3D oferujemy następujące warianty smakowe:

- czekoladowo-orzechowy;

- czekoladowo-śmietankowy;

- owocowy;

- śmietankowo-truskawkowy;

- marakuja z brzoskwinią.

Ponadto tort wóz policyjny jest dostępny w różnych wielkościach - 2 kg, 2,5 kg, 3 kg oraz 3,5 kg. Z czego najmniejszy obejmuje około 15 porcji.

Chcąc zrobić jeszcze większą niespodziankę adresatowi tortu, warto dodać do wypieku spersonalizowaną dedykację, która może zostać umieszczona na tabliczce czekoladowej, bądź bezpośrednio na torcie. Należy jednak pamiętać, że aby zmieściła się na nich, to jej tekst nie może przekraczać 35 znaków.

Tort radiowóz policyjny na zamówienie

W piekarni Buczek stawiamy na najwyższą jakość - zarówno oferowanych przez nas produktów, jak i obsługę. Złożone więc w naszym sklepie zamówienia realizujemy szybko, ale z należytą starannością.

Oferowany tort samochód policyjny 3D realizujemy w przeciągu 3 dni roboczych, tworząc ręcznie wszystkie elementy dekoracyjnie. Gotowy tort będzie mógł zostać odebrany w jednym z naszych lokali, rozmieszczonych w różnych częściach Krakowa, albo wysłany na wskazany adres. Wystarczy wybrać opcję, która będzie najbardziej komfortowa. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również wyśmienite ciasteczka, które urozmaicą przyjęcie urodzinowe!