Tort dziecięcy wyścigówka D31

Tort dziecięcy wyścigówka D31

150,00 zł

Tort dziecięcy, wyścigówka na torze. Góra tortu wykończona masą cukrową, boki kremem- obsypane krokantem orzechowym. Tort dostępny od 15 porcji (1,5kg) w dziewięciu smakach do wyboru.

Aby spersonalizować tort w polu DOSTOSOWANIE wpisz tekst, który mamy umieścić na czekoladowej tabliczce.

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort z wyścigówką na torze

Marzenia o własnym samochodzie lub chociażby przejażdżce autem wyścigowym są nieobce chłopcom w każdym wieku.

Czy mężczyzna ma kilka lat, czy kilkadziesiąt, w większości przypadków jest fanem motoryzacji, czyli tak zwanych czterech kółek. Z wypiekami na twarzy ogląda prezentowane nowe modele samochodów, pasjonuje się wyścigami samochodowymi czy też kompletuje różne gadżety dotyczące samochodów.

Wykwintny tort ze świeżych składników dla dzieci

A skoro temat motoryzacyjny jest taki powszechny, a zainteresowanie modelami samochodów, resorakami czy chociażby emblematami marek samochodowych jest oceniane na dużą skalę, czemu tego motywu nie przenieść do cukiernictwa? Jest to znakomity pomysł, wart realizacji.

Piekarnia Buczek, prowadząca produkcję wyrobów zarówno wytrawnych, jak i słodkich, między innymi tworzy niezwykłe torty na okolicznościowe przyjęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych osób. Każdy smakołyk jest niezwykle dekoracyjny, do jego produkcji wykorzystywane są tylko świeże i wysokiej jakości składniki. Dekoracje tortów tematycznych to szczyt sztuki kulinarnej i artystycznej – wszystkie detale są pięknie wykonane, a przede wszystkim jadalne.

Tort dla chłopca wyścigówka na torze

Jednym z popularniejszych tortów na przyjęcia urodzinowe dla dziecka jest tort dziecięcy wyścigówka.

Prostokątne ciasto, przełożone kremem zostało udekorowane imitacją fragmentu toru wyścigowego. Na szarej ulicy, wykonanej z masy cukrowej, oznakowanej białymi pasami ustawiona jest figurka wyścigówki w kolorze czerwonym. Wokół „jezdni” widoczna jest trawa, również wykonana z masy cukrowej. Przy krótszym brzegu tortu widnieje duży napis META, sugerujący zajęcie pierwszego miejsca w wyścigu. Boki tortu obsypane są krokantem orzechowym, a blaty ciasta przełożone zostały kremem czekoladowo-orzechowym.

Tort wyścigówka może być spersonalizowany, wystarczy podać w zamówieniu treść tekstu, który zostanie umieszczony na czekoladowej tabliczce.

Tort z wyścigówką jest obliczony na około 15 porcji jego waga to 1,5 kilograma. Wszystkie dekoracje zostały stworzone ręcznie, są jadalne i bardzo smaczne. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również nasze pyszne ciasteczka