Tort dziecięcy Masza i Niedźwiedź D48

Tort dziecięcy Masza i Niedźwiedź D48

250,00 zł

Tort dziecięcy z dla małych fanów bajki Masza i Niedźwiedź. Tort wykończony masą cukrową, dostępny w sześciu smakach do wyboru w wadze od 2,0 kg (ok. 15 porcji).

Aby spersonalizować tort w polu DOSTOSOWANIE wpisz tekst, który mamy umieścić na torcie oraz podaj cyfrę, którą Niedźwiedź ma trzymać w łapce .

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Apetyczny tort Masza i Niedźwiedź

Ogromny, groźnie wyglądający a w rzeczywistości dobroduszny niedźwiedź i maleńka, delikatna dziewczynka – to tandem doskonały; ona wiercipięta, on miłujący spokój i harmonię – Masza i Niedźwiedź to urocza bajka produkcji rosyjskiej, przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Bajka wnosi wiele humoru, ale i przestrogi przed różnymi sytuacjami, dlatego ma charakter i wychowawczy i rozrywkowy.

Artystyczny tort dla dziecka

Jak to zwykle bywa z kreskówkami i filmami dla dzieci, wizerunki ich bohaterów wykorzystywane bywają w zdobnictwie artystycznym, zabawkarstwie, gadżetach, a nawet w cukiernictwie, gdzie powstają wypieki czy słodycze promujące ich podobizny.

Piekarnia Buczek to firma z długoletnią tradycją, specjalizująca się w wyrobach piekarskich i cukierniczych. Do jednych z najchętniej kupowanych można zaliczyć wspaniałe i smaczne torty, zarówno na przyjęcia dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wszystkie smakołyki produkowane są ręcznie ze świeżych i pełnowartościowych produktów, nie zawierają alergenów i konserwantów. Są doskonałe zarówno w smaku, jak i w wyglądzie.

Tort dziecięcy Masza i niedźwiedź

Prezentujemy wspaniały i wyjątkowo smaczny tort na przyjęcia dla dzieci, zatytułowany Masza i Niedźwiedź.

Ten niezwykle atrakcyjny tort został wykonany zgodnie z najwyższej jakości sztuką kulinarno-artystyczną. Jest wielokolorowy, ma piękne figurki oraz jest przełożony pysznym kremem czekoladowo-orzechowym.

Tort Masza i niedźwiedź jest okrągły, jego powierzchnia została pokryta masą cukrową w kolorze soczystozielonym.

Na jego wierzchu umieszczona została sylwetka Maszy, zielona choineczka oraz mieszkanie niedźwiedzia. Całość wierzchniej dekoracji dopełniają kolorowe kwiatki i zielony krzaczek.

Wokół dolnego brzegu tortu umiejscowiono sylwetkę niedźwiedzia, wygodnie leżącego na imitacji trawy. Wokół niedźwiedzia ułożono motywy krzaczków i kolorowych kwiatków. Miś trzyma w łapie cyfrę, która odpowiada liczbie lat dziecka, dla którego tort został przeznaczony.

Kolory wszystkich elementów dekoracji są niezwykle nasycone, co pobudza wyobraźnię, a także apetyt. Wszystkie detale ozdobne nadają się też do jedzenia.

Tort jest duży, jego wielkość określono na piętnaście porcji lub więcej, a waga produktu wynosi 2 kg.

Każdy zamawiający może zlecić umieszczenie na torcie dowolnego napisu oraz wskazać liczbę lat dziecka. Ta liczba będzie trzymana przez misia w łapce.

Tort Masza i niedźwiedź dla dziewczynki

Masza i niedźwiedź tort to niezwykle smaczne i piękne ciasto okolicznościowe, które spodoba się wszystkim gościom solenizantki, bowiem tego rodzaju smakołyk zamawiany jest przeważnie na urodziny dziewczynek.

Krem w torcie może być w innym, jednym z siedmiu dostępnych smakach. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również nasze pyszne ciasta