Tort dziecięcy Miś D53

Tort dziecięcy Miś D53

180,00 zł

Tort dziecięcy z misiem. Tort wykończony masą cukrową, dostępny w siedmiu smakach do wyboru w wadze od 1,5kg (ok. 10 porcji).

Aby spersonalizować tort w polu DOSTOSOWANIE wpisz tekst, który mamy umieścić chorągiewce.

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort dziecięcy Miś

Nie ulega wątpliwości, ze tort jest nieodłącznym i bardzo ważnym elementem przyjęcia urodzinowego organizowanego dla dziecka. Z tego też względu dobrze zadbać o jego wyjątkowy charakter. Tort powinien więc zachwycać swoim smakiem, ale także wyglądem. Sprawi wówczas dziecku mnóstwo radości. Pyszny i wystrzałowy będzie świetną atrakcją każdych urodzin. Dobrze to wiemy i mamy bogatą ofertę różnorodnych tortów dziecięcych. Jedną z naszych propozycji jest tort z misiem.

Tort dziecięcy z misiem w różnych odsłonach smakowych

Uwielbiany przez niemal wszystkie dzieci miś jest uniwersalną propozycją dekoracji tortu - zawsze wywoła w dzieciach pozytywne emocje, ponieważ jest swego rodzaju symbolem dziecięcego przyjaciela na dobre i na złe. Z pewnością tort misio zachwyci każdego solenizanta i jego gości.

Mając na uwadze różne gusta proponujemy go w siedmiu odsłonach smakowych, by był idealny zarówno dla miłośników czekolady, rafaello czy też owocowych ciast. Ponadto tort jest dostępny w różnych wielkościach - od 1,5 do 2,5 kg. Może więc królować zarówno na małym, jak i nieco większym przyjęciu urodzinowym. Najmniejszy wariant tortu obejmuje około 10 porcji.

Personalizacja toru - by stał się on jeszcze bardziej wyjątkowy

Dzieci uwielbiają świętować swoje urodziny. Nie bez powodu też czują się tego dnia bardzo ważne. Chcąc podkreślić ich wyjątkowość warto tort miś spersonalizować. Proponujemy podać:

  •  imię dziecka (bądź krótką dedykację), którą umieścimy na chorągiewce trzymanej przez misia;
  •  cyfrę urodzin, która pojawi się z kolei na brzuszku misia.

Jesteśmy przekonani, że spersonalizowany tort misio, wykończony masą cukrową oraz w wersji smakowej odpowiadającej gustom solenizanta, wywoła ogromny uśmiech na jego twarzy i zachwyci wszystkich swoim smakiem i wyglądem. Zwłaszcza, że jest przygotowywany z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły - wszystkie elementy dekoracyjne są tworzone ręcznie. Tort dziecięcy z misiem to doskonała propozycja zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również nasze ciasta!