Kopytka

Kopytka

12,00 zł

Kopytka według domowej receptury. Dodatek do gulaszu i sosów. Świetnie smakują też ze skwareczkami.

Porcja: 400 g

Ilość

Składniki: Ziemniaki 83%, mąka pszenna, jaja świeże, skrobia, sól.

Przechowywać w temperaturze 2-6 st C

Waga: 0,4 kg [waga może się nieznacznie różnić]

Domowe kopytka

Domowe kopytka to potrawa wyjątkowa, która będzie się doskonale sprawdzała zarówno jako dodatek do wielu dań, jak i całkowicie samodzielny posiłek. Niestety, ich przygotowanie bywa nieco czasochłonne. Jeżeli nie macie Państwo czasu na ich lepienie i gotowanie, zachęcamy, byście wybrali nasze kopytka na obiad! To gwarancja domowego smaku. Kupując u nas, zawsze macie pewność, że nabywacie produkt najwyższej jakości. 

Tradycyjne danie kuchni polskiej, czyli krótko o tym, skąd się wzięły kopytka

Kopytka to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dań kuchni polskiej, będące ziemniaczano-mącznymi kluseczkami, najczęściej formowanymi w małe romby. Idealnie smakują zarówno podane na słodko jak i w wersji bardziej wytrawnej. Kopytka to danie, które znamy doskonale z kuchni naszych mam czy babć, które niezmiennie wielu osobom kojarzą się z czasem beztroskiego dzieciństwa. 

Kopytka, podobnie jak wiele innych dań kuchni polskiej, powstały z  potrzeby stworzenia prostego, ale smacznego i sycącego posiłku, który nie będzie kosztował zbyt wiele. Społeczeństwo jednak tak się rozsmakowało w tym daniu, że jest ono chętnie przygotowywane i spożywane do dnia dzisiejszego. 

Prosty skład i domowy smak 

Dbamy o jakość produktów które mamy Państwu do zaoferowania. Z tego też powodu wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki, nie używamy wzmacniaczy smaku, konserwantów czy innych dodatków, które mogłyby zostać uznane za szkodliwe. 

Nasze kopytka domowe składają się wyłącznie z ziemniaków (83%), mąki pszennej, świeżych jaj, skrobi oraz soli. 

Po zakupie zalecamy przechowywać kopytka w temperaturze 2-6 °C. 

Masa jednego opakowania kopytek wynosi 400 g.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

Jeżeli poszukujecie Państwo produktów wysokiej jakości, z naturalnych składników i na podstawie tradycyjnych, znanych od dawna receptury, zachcemy do zakupu produktów z naszej oferty! Staramy się zawsze, by w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie dania smaczne, pozbawione zbędnych dodatków w postaci polepszaczy smaków czy konserwantów. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na kopytka, polecamy również nasze przekąski i delikatesy