Chleb Wiejski

Chleb Wiejski

6,40 zł

Chleb mieszany pszenno- żytni, wytwarzany na naturalnym zakwasie.

Rodzaj pakowania
Ilość

Składniki: mąka pszenna, mąka żytnia, zakwas żytni, drożdże, sól

Waga: 0,65 kg [waga może się nieznacznie różnić]

Opis

Rodzaj pieczywa
Pszenno-żytnie
Zawiera ziarna
Nie

Chleb wiejski - dla koneserów dawnego chleba na zakwasie

Dawny chleb wiejski budzi u wielu sentyment z uwagi na swój niepowtarzalny smak i aromat. Chleb wiejski na zakwasie był wypiekany według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. W piekarni Buczek stawiamy na naturalne pieczywo i cenimy sobie stare tradycje. Dlatego też w naszej ofercie znalazł się chleb żytnio pszenny na zakwasie.

Chleb wiejski na zakwasie - dawny smak i aromat

Dla koneserów dawnego pieczywa mamy doskonalą propozycję. Jest nią chleb żytnio pszenny na zakwasie, wypiekany zgodnie ze starymi tradycjami, przez co stanowi on sentymentalną podróż po smakach z dawnych lat.

Oferowany przez nas pyszny i rozpływający się w ustach wiejski chleb pszenno żytni na zakwasie wyróżnia się nie tylko smakiem, ale również naturalnym, klasycznym składem - a więc mąką pszenną i żytnią połączoną z zakwasem żytnim, drożdżami oraz solą.

Ponadto w piekarni Buczek stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. Masz więc pewność, że wybierając nasze pieczywo sięgasz po najlepsze wyroby. Wystarczy ich spróbować, by się o tym przekonać.

Dawny chleb z dostawą do domu

Poranna wizyta w piekarni nie będzie konieczna, aby zaserwować na śniadanie sobie i bliskim pyszny chleb wiejski na zakwasie. Bez wychodzenia z domu możesz zamówić swoje ulubione pieczywo za pośrednictwem naszej strony internetowej. A my dostarczymy Ci je pod wskazany przez Ciebie adres - do domu, czy nawet do pracy. Dostosujemy się. Zapewniamy również, że wszystkie zamówienia realizujemy szybko i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Stawiamy nie tylko na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów, ale również obsługi i realizacji zamówień. 

Pamiętaj, że zarówno zamówiony przez Ciebie chleb żytnio pszenny na zakwasie, jak i inne nasze produkty, możesz odebrać samodzielnie lub kupić na miejscu w naszych stacjonarnych sklepach, zlokalizowanych w różnych częściach Krakowa. A posiadamy aż 39 punktów, byś zawsze miał do nas blisko i po drodze.

Zapraszamy po świeże i wyśmienite w smaku pieczywo. Polecamy również nasze pyszne torty