Chleb ziomek z dynią

Chleb ziomek z dynią

7,20 zł

Chleb mieszany, pszenno -żytni, wzbogacony słodami: pszennym, żytnim i jęczmiennym oraz ziarnami dyni.

Rodzaj pakowania
Ilość

Składniki: Mąka pszenna, mąka żytnia, mąka jęczmienna, słody 20%( pszenny, żytni i jęczmienny), dynia, sól,  skrobia pszenna, błonnik pszenny, serwatka w proszku, mąka sojowa, drożdże

Waga 0,4 kg

Chleb ziomek z dynią

Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania lub kolacji bez dobrego i świeżego pieczywa. Co więcej, ma swoje upodobania co do jego rodzaju. Doskonale o tym wiemy i dlatego naszą ofertę wciąż wzbogacamy, dostosowując ją do preferencji i gustów smakowych naszych różnych klientów. Chleb pszenno żytni z ziarnami dyni zachwyca swoim wyjątkowym smakiem - kto raz go spróbuje, zazwyczaj chętnie sięga po kolejny bochenek.

Chleb mieszany z dynią - idealny dla każdego

Oferowane przez nas pieczywo jest wypiekane z najwyższej jakości składników. Poza tym nie znajdziesz w nim sztucznych dodatków i ulepszaczy. Zdrowe pieczywo ma prosty skład. Nie jest inaczej w przypadku naszego chleba ziomka z dynią. Bazuje on na czterech rodzajach mąki (pszennej, żytniej, jęczmiennej i sojowej). Poza tym w jego składzie znajduje się słód (pszenny, żytni i jęczmienny), skrobia pszenna i błonnik pszenny, a także serwatka w proszku oraz pestki dyni, drożdże i sól. Chleb z dyni to gratka dla niejednego smakosza pieczywa. Może i Ty się skusisz? Jest pyszny i chrupiący.

Chleb z ziarnami dyni - z dostawą do domu

Wyjście rano do sklepu po świeże i jeszcze ciepłe pieczywo ma z pewnością swój urok. Wiemy też, że dla wielu osób taka wizyta w piekarni stanowi codzienny rytuał. Zapraszamy więc do naszych sklepów, znajdujących się w różnych częściach Krakowa.

Warto jednak zaznaczyć, że nasze pieczywo możemy Ci dostarczyć pod wskazany przez Ciebie adres. Bez wychodzenia z domu możesz cieszyć się pysznym i świeżym pieczywem każdego dnia.

Oczywiście chleb z dynią to nie jedyna nasza propozycja. Poza pieczywem znajdziesz u nas bogaty wybór ciast i ciasteczek, przekąsek czy też różnych kanapek, a nawet gotowych dań obiadowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. 

Zamówienia możesz składać telefonicznie bądź online. Zapewniamy, że wszystkie produkty pakujemy z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Gwarantujemy również, że Twoje zamówienie zostanie  jak najszybciej zrealizowane i dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres - do domu czy biura.

Serdecznie zachęcamy do zakupu naszego chleba ziomek z dynią!