Chleb IG

Chleb IG

6,80 zł

Chleb pszenny, bogaty w liczne ziarna, zawiera słonecznik siemię lniane, pestki dyni oraz płatki owsiane.

Rodzaj pakowania
Ilość

Składniki: Mąka pszenna, słonecznik, siemię lniane, gluten, dynia, płatki owsiane, mąka żytnia, zakwas piekarniczy, otręby pszenne, drożdże, cukier, sól.

Waga 0,4 kg

Chleb IG - doskonały nie tylko dla diabetyków

Dieta o niskim indeksie glikemicznym bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm. Jest szczególnie polecana osobom borykającym się z cukrzycą czy insulinoodpornością, ale także osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo. W związku z tym, że korzyści płynących ze stosowanie tej diety jest wiele, to zyskuje ona na coraz większej popularności. Dlatego też w naszej ofercie znalazł się chleb z niskim IG.

Chleb IG - zdrowy chleb dla każdego

Proponujemy zdrowy chleb wypiekany z najwyższej jakości składników, którego smakiem mogą się rozkoszować zarówno diabetycy, jak i osoby dbające o linię i kontrolujące swoją masę ciała, a także osoby ceniące sobie dobre oraz zdrowe pieczywo.

Jaki chleb ma niski indeks glikemiczny? Otóż taki, który powstał z odpowiednio skomponowanych składników, aby cechował się niskim indeksem glikemicznym. Chodzi o to, że po jego spożyciu nie zmienia się w sposób gwałtowny poziom cukru we krwi, co jest niezwykle ważne dla osób chorujących na cukrzycę. Poza tym chleb o niskim IG pozytywnie wpływa między innymi na nasz metabolizm.

Chleb z niskim IG - zachwyca swoim smakiem

Nasz chleb dla diabetyków powstaje z dwóch rodzajów mąki (pszennej i żytniej) oraz zawiera liczne ziarna takie, jak siemię lniane, dynia czy słonecznik. Poza tym w jego składzie znalazły się również płatki owsiane i otręby pszenne. Wyróżnia się niezwykłym smakiem, ale też prozdrowotnymi właściwościami. Wystarczy raz go spróbować, by się w nim rozsmakować.

Oferowany w naszej piekarni chleb IG jest dostępny w dwóch wariantach - krojony i cały. Wybierz taki, który Ci najlepiej odpowiada. Odkryj smak wyśmienitego pieczywa, który wzbogaci smak wielu potraw, a do tego pozwoli zadbać Ci o zdrowie. Wybierając nasz chleb dla diabetyków, nie musisz rezygnować z pieczywa, by zwiększyć skuteczność swojej odchudzającej diety czy też ze względu na swoje problemy zdrowotne. Niewątpliwą zaletą chleba IG jest to, że może go jeść każdy niezależnie od wieku i czerpać z jego prozdrowotnych właściwości. 

Serdecznie zachęcamy do zakupu naszego pysznego i zdrowego chleba IG! Polecamy również nasze pyszne drożdżówki!