Bagietka na zakwasie

Bagietka na zakwasie

5,60 zł

Tradycyjna bagietka francuska wytwarzana na naturalnym zakwasie pszennym. Doskonale smakuje do śniadań na słodko i słono. Spróbuj też bagietki na zakwasie na styl włoski, z oliwą z oliwek i solą. 

Ilość

Składniki: mąka pszenna (zakwas pszenny), sól.

Waga: 0,35kg  [waga może się nieznacznie różnić]

Opis

Rodzaj pieczywa
Pszenne
Zawiera ziarna
Nie

Bagietka na zakwasie 

Bagietka - pieczywo chrupiące na zewnątrz, a miękkie w środku, doskonale nadające się zarówno do potraw na słodko, jak i nas słono. Nasze francuskie bagietki na zakwasie pszennym można zamieniać również na pieczywo w stylu włoskim - wystarczy połączyć je z oliwą z oliwek i solą. 

Masa jednej bagietki na zakwasie do około 350 g. Do wypieku naszych bagietek używamy wyłącznie mąki pszennej i zakwasu. Prawdziwa bagietka to dwa proste składniki, bez zbędnych dodatków i polepszaczy. Takie właśnie pieczywo znajdziecie Państwo w ofercie naszej rodzinnej piekarni. 

Miękki środek i chrupiąca skórka 

Bagietka to jeden z najpopularniejszych typów pieczywa. Kojarzona jest przede wszystkim z Francją, choć gdyby dokładniej zagłębić się w jej historię może okazać się, że wcale nie pochodzi z tego kraju.

Skąd tak duża popularność wśród Państwa bagietek? Kupujecie je bardzo często przede wszystkim ze względu na to, że można wykorzystać je na wiele sposobów, zarówno do przekąsek wytrawnych, jak i tych serwowanych na słodko.  

Nasze bagietki na zakwasie są najlepsze, a wiecie dlaczego? Otóż te najdoskonalsze po ściśnięciu zawsze wracają do swojego pierwotnego kształtu. 

Prawdziwa francuska bagietka to tylko dwa składniki - mąka pszenna oraz zakwas. Jest przyjemnie chrupiąca na zewnątrz, natomiast jej środek jest delikatny i miękki. 

Bagietka francuska na zakwasie to ulubiony przysmak zarówno dorosłych jak i dzieci, bez niej nie da się wyobrazić sobie przygotowania wielu posiłków. 

Tradycyjna oferta, wyjątkowe receptury

Bagietka na zakwasie, świeży i aromatyczny chleb a może słodki wypiek? To wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wypieki były smaczne i aromatyczne. Używamy wyłącznie naturalnych składników, bazując na tradycyjnych recepturach. Nie stosujemy polepszaczy i wzmacniaczy smaku. Zapraszamy serdecznie do piekarni Buczek, nie tylko po zakup chrupiącej z zewnątrz i miękkiej w środku bagietki. Mamy różnorodną ofertę, więc na pewno znajdziecie Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień! Polecamy również nasze pyszne i piękne torty oraz różnorodne ciasta