Pierogi z mięsem

Pierogi z mięsem

19,00 zł

Pierogi z mięsem, produkowane według domowej receptury

Porcja: 400 g

Ilość

Składniki: Mąka pszenna, woda, mięso wołowe 34%, mięso wieprzowe 17%, cebula, jaja świeże, olej rzepakowy, warzywa suszone ( marchewka, pasternak, cebula, nać pietruszki, por, pietruszka korzeń), masło ( z mleka), sól, przyprawy. Zawartość farszu nie niższa niż 30%.

Przechowywać w temperaturze 2-6 st C

Waga: 0,4 kg [waga może się nieznacznie różnić]

Pierogi z mięsem mielonym

Brakuje Państwu czasu na przygotowanie smacznego i sycącego obiadu? To żaden problem! Polecamy zakup naszych pierogów z mięsem mielony, które można przygotować szybko i bez większego wysiłku. Pierogi z mięsem wieprzowym przygotowujemy według tradycyjnych receptur, dzięki czemu nasz produkt smakuje jak domowy!

Tradycyjna receptura, domowy smak 

Pierogi z mięsem przygotowujemy według tradycyjnych, od wielu lat dobrze znanych i powszechnie wykorzystywanych w polskiej kuchni receptur. Nasze pierogi smakują wyborne, ciasto jest idealne, a farsz doskonale doprawiony (jego zawartość w pierogach nigdy nie spada poniżej 30%). 

Skład pierogów jest bardzo krótki, zawiera wyłącznie niezbędne składniki, które są najwyższej jakości. Poza mąką pszenną i wodą, do przygotowania pierogów wykorzystaliśmy również mięso wołowe (34%), mięso wieprzowe (17%), cebulę, świeże jaja, olej rzepakowy, suszone warzywa (w tym marchew, pasternak, cebulę, natkę pietruszki, por, korzeń pietruszki), masło z mleka, sól oraz przyprawy. 

Jak widać skład naszych pierogów jest bardzo naturalny i zawiera dokładnie takie składniki, których użylibyście do przygotowania ich samodzielnie w domu. Dzięki naszym wyrobom możecie zaoszczędzić mnóstwo czasu (pierogi to dość czasochłonna potrawa), nie rezygnując przy tym z możliwości spożycia smacznego posiłku. Nasze pierogi z mięsem mielonym zasmakują każdemu, zarówno dziecku jak i dorosłemu!

Zalecamy przechowywanie naszego wyrobu w temperaturze 2-6°C.

Masa każdego opakowania produktu wynosi około 400 gramów (pomiędzy poszczególnymi opakowaniami mogą wystąpić niewielkie różnice w masie).

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

Piekarnia Buczek to miejsce wyjątkowe, w którym znajdziecie Państwo nie tylko pieczywo, ale również szeroki wybór produktów gotowych (w tym najlepsze pierogi mięsne), które wystarczy odgrzać, by móc cieszyć się smacznym i pożywnym daniem. Wszystkie nasze wyroby są w pełni naturalne, przygotowane według tradycyjnych receptur, z użyciem składników naturalnych i najwyższej jakości. Polecamy również nasze ciasta i ciasteczka