Pierogi z serem

Pierogi z serem

16,50 zł

Pierogi z serem, wykonywane według domowej receptury

Porcja: 400 g.

Ilość

Ciasto: Mąka pszenna, woda, ser ( z mleka) 42%, jaja świeże, olej rzepakowy, rodzynki, cukier, cukier wanilinowy (cukier, aromat), sól. Zawartość farszu nie mniejsza niż 30%.

Przechowywać w temperaturze 2-6 st C

Waga: 0,4 kg [waga może nieznacznie się różnić] 

Pierogi z serem na słodko

Pierogi z serem na słodko mogą stanowić zarówno deser, jak i pełnowartościowy posiłek. Smakują wybornie, a wszystko to dzięki temu, że przygotowane zostały na podstawie najlepszych, domowych receptur. Wystarczy raz spróbować pierogów z serem, by z uwielbieniem wrócić do nich ponownie. 

Dlaczego warto sięgnąć po nasze pierogi z serem na słodko? 

Pierogi z serem na słodko to z pewnością jedno z tych dań, które każdy zna doskonale z domowej kuchni babci czy mamy. Dla wielu niezmiennie kojarzą się  z czasem beztroskiego dzieciństwa. Nasze pierogi na słodko powstają z wykorzystaniem najlepszych domowych receptur, wiec decydując się na ich zakup, możecie się Państwo przenieść kulinarnie, choć na chwilę, do beztroskiego czasu dzieciństwa. 

Pierogi z serem na słodko to danie specyficzne, którego przygotowanie zajmuje nieco czasu, na co nie każdy może sobie pozwolić bądź po prosu nie umie czy nie chce tego dania przygotowywać samodzielnie. Nie musicie się już Państwo martwić, my przygotujemy wyśmienite pierogi za Was. Dzięki temu szybko i bez zbędnych przygotowań będziecie mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem tego dania.

Naturalny i wartościowy skład

Pierogi z serem na zamówienie w Krakowie to produkt bazujący na domowych recepturach, zatem jego skład jest całkowicie naturalny, pozbawiony szkodliwych dodatków czy zbędnych wzmacniaczy smaku. Co znajdziecie Państwo w oferowanych przez nas domowych pierogach na słodko? Użyliśmy absolutnie podstawowych składników, czyli mąki pszennej, wody, sera (z mleka), świeżych jaj, oleju rzepakowego, rodzynek, cukru wanilinowego oraz soli. W naszych pierogach zawartość farszu nigdy nie jest mniejsza niż 30%.

Masa jednego opakowania naszych wyjątkowych pierogów na słodko z serem wynosi około 0,4 kg. 

Po zakupie zalecamy przechowywanie pierogów w temperaturze mieszczącej się w zakresie 2-6 °C.

W swojej ofercie posiadamy również inne pierogi oraz domowe dania do szybkiego przygotowania. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, z pewnością każdy znajdzie w niej coś smakowitego dla siebie. Polecamy też nasze kanapki i drożdżówki!