Pierogi z kaszą gryczaną i pieczarkami

Pierogi z kaszą gryczaną i pieczarkami

16,00 zł

Pierogi wykonywane według domowej receptury, z farszem z kaszy gryczanej i pieczarek.

Porcja: 400 g

Ilość

Składniki: Mąka pszenna, woda, kasza gryczana 20%, pieczarki 15%, cebula, jaja świeże, olej rzepakowy, masło ( z mleka), sól, przyprawy. Zawartość farszu nie mniejsza niż 30%.

Przechowywać w temperaturze 2-6 st C

Waga: 0,4 kg [waga może się nieznacznie różnić]

Pierogi z kaszą gryczaną i pieczarkami

Szybkie i smaczne danie? Zachęcamy do spróbowania naszych pierogów wypełnionych farszem z kaszy gryczanej i pieczarek. Wykonujemy je na podstawie domowych receptur i przepisów, z których korzystały już nasze prababcie.

Prosty skład i tradycyjny smak 

Domowe pierogi z kaszą to smaczne i pożywne danie, które możecie mieć Państwo gotowe do podania już w kilka chwil!

W przeciwieństwie do wielu innych producentów i pierogów sprzedawanych w marketach nasze pierogi stworzone są w oparciu tradycyjne receptury, przygotowane są dokładnie tak jak w domu. 

Proste składniki, brak konserwantów i wzmacniaczy smaku to sekret tego, dlaczego nasze pierogi z kaszą gryczaną i pieczarkami są tak wyjątkowe. 

Co zawierają nasze pierogi na zamówienie? To tylko podstawowe składniki w postaci:

- mąki pszennej,

- kaszy gryczanej (20%), 

- pieczarek (15%), 

- cebuli,

- świeżych jaj, 

- oleju rzepakowego,

- masła z mleka, 

- soli i przypraw.

Zawartość farszu w pierogach z kaszą i pieczarkami wynosi co najmniej 30%. 

Zalecamy, by po zakupie przechowywać nasze pierogi w warunkach chłodniczych, w temperaturze w przedziale 2-6 °C. 

Masa opakowania pierogów z kaszą i pieczarkami wynosi 400 g (pomiędzy poszczególnymi opakowaniami mogą wystąpić różnice w masie, jednak są one niewielkie). 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

Dbając o Państwa podniebienie, dokładamy wszelkich starań, by serwowane przez nas pierogi były smaczne, przypominając o tradycyjnych przepisach i daniach serwowanych przez nasze babcie czy prababcie. Do lepienia pierogów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości składniki, dbając przy okazji także i o to, by w każdym z nich znalazło się odpowiednio dużo farszu.

Nasza oferta to nie tylko pierogi, mamy Państwu do zaoferowania zdecydowanie więcej smakołyków! Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą, z pewnością znajdziecie w niej coś smacznego dla siebie. Polecamy zwłaszcza nasze torty i pyszne ciasta

Nie stosujemy sztucznych dodatków, nasze wyroby są w pełni naturalne, bazujące na tradycyjnych formułach. dlatego też są tak pyszne i aromatyczne!