Tarta ze szpinakiem i łososiem

Tarta ze szpinakiem i łososiem

64,00 zł

Kruchy spód i aromatyczny farsz ze szpinakiem i  wędzonym łososiem.

Porcja: 1/2 tarty lub cała tarta o średnicy 30 cm

Wariant
Ilość

Składniki: Mąka pszenna, szpinak, śmietana, tłuszcz roślinny (słonecznikowy), jaja, ser żółty, mleko, bakterie kwasu mlekowego, podpuszczka i sól, łosoś wędzony

Tarta ze szpinakiem i łososiem

Tarta ze szpinakiem i łososiem to wyjątkowo sycące danie, które zachwyca unikatowym smakiem. Nasze specjały powstają w oparciu o tradycyjne, a zarazem wielokrotnie przetestowane receptury. Doświadczeni kucharze zapewniają powtarzalną jakość oferowanych wyrobów. Jedno jest pewne - nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone! Wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty renomowanych marek, a także współpracujemy z lokalnymi dostawcami. Korzystnie niska cena zachęca do skorzystania z oferty. Istnieje możliwość dowozu zamówienia pod wskazany adres lub jego odbioru w jednym z punktów stacjonarnych.

Aromatyczny farsz

Proponowana tarta szpinakowa z łososiem posiada dużą ilość aromatycznego farszu. To właśnie dzięki temu nikt nie przejdzie obok obojętnie! Jest to smaczna, a także pożywna potrawa, którą można zaserwować na obiad. Sprawdzi się także jako forma przekąski pomiędzy posiłkami, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Pozytywne opinie klientów potwierdzają, że jest to specjał godny zainteresowania!

Brak zbędnych konserwantów

Tarta ze szpinakiem i łososiem na dowóz powstaje w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki. Korzystamy wyłącznie z najlepszych produktów o znakomitych wartościach odżywczych. Stawiając na nasze wyroby można mieć pewność, że nie zawierają one zbędnych konserwantów, które negatywnie wpływają na walory smakowe. Alergicy powinny zapoznać się z dokładną specyfikacją produktu, gdzie zamieszczono skład.

Tarta ze szpinakiem i łososiem - atrakcyjna cena zakupu

Jeśli chcesz zakupić smaczną tartę szpinakową z łososiem, która nie będzie kosztować majątku, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Niska cena sprawia, że nawet osoby z ograniczonym budżetem mogą pozwolić sobie na zakup. Umożliwiamy dowóz zamówienia na terenie Krakowa (dotyczy produktów o łącznej wartości przekraczającej 20 zł). Jest to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Alternatywą jest osobisty odbiór zakupionych wyrobów w jednym z punktów stacjonarnych. W przypadku wątpliwości wystarczy skontaktować się z naszą obsługą. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również nasze dania garmażeryjne, idealne na obiad!