Kapuśniaki - 2 szt

Kapuśniaki - 2 szt

7,20 zł

Kapuśniaczki idealne do świątecznego barszczu, rewelacyjne jako przekąska.

Dwa kapuśniaki w zestawie.

Ilość

Składniki: mąka pszenna, tłuszcz roślinny (słonecznikowy), kapusta kiszona, kapusta, cebula, jaja, sól, ocet, kminek

Kapuśniaki

Przepyszne kapuśniaki z dużą ilość farszu doskonale współgrają ze świątecznym barszczem, ale nie tylko. Oferowane specjały mogą zostać podane na wiele różnych sposobów, a jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania kulinarne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podać je z aromatycznym sosem. Sprawdzą się także jako przekąska, którą można wrzucić do torby lub plecaka. Nasze wyroby przygotowywane są wyłącznie z najlepszych składników. Nie stosujemy zbędnych konserwantów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na walory smakowe. Nie bez znaczenia jest również uczciwa cena, która zachęca do złożenia zamówienia.

Sycący farsz

Interesują Cię kapuśniaczki na zamówienie z dużą ilością farszu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Proponowane paluszki są sycące, a jednocześnie smaczne. Kuszący zapach sprawia, że nikt nie przejdzie obok obojętnie. Już po pierwszym kęsie ma się ochotę na więcej! Jedno jest pewne - opisywane specjały spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kapuśniaczki - tradycyjna receptura

Kapuśniaczki do barszczu na dowóz wykonywane są w oparciu o tradycyjną, a jednocześnie sprawdzoną recepturę. Wszystko po to, aby osiągnąć perfekcyjny smak! Nasi doświadczeni kucharze dbają o najmniejsze detale. Paluszki nie rozpadają się podczas jedzenia, ponieważ podczas przygotowywania są starannie zawijane. Opisywane smakołyki to rewelacyjna opcja na specjalne okazje - nie tylko święta! Wystarczy zaserwować je na efektownej zastawie.

Najwyższa jakość składników

Nasze kapuśniaki do barszczu na dowóz powstają w oparciu o wysokiej klasy składniki, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Należy zaznaczyć, że nie stosujemy zbędnych substancji konserwujących, które mają negatywny wpływ na zdrowie. Istnieje możliwość dostarczenia zamówienia o wartości przekraczającej 20 zł (na terenie Krakowa). Fachowo zabezpieczamy wyroby spożywcze przed potencjalnymi uszkodzeniami, które mogłyby powstać w czasie transportu. Wszystko po to, aby zostały one dostarczone do klienta w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również nasze gotowe dania garmażeryjne, idealne na szybki obiad!