Tort dziecięcy piłka D05

Tort dziecięcy piłka D05

156,00 zł

Tort 3D piłka, wykończony masą cukrową, dostępny w trzech smakach do wyboru w wadze 1,20 kg. (ok. 10 porcji)

Aby spersonalizować tort w polu DOSTOSOWANIE wpisz tekst, który mamy umieścić na czekoladowej tabliczce.

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort dziecięcy idealny dla młodego piłkarza

Piłka nożna ma wielu fanów, także wśród najmłodszych! Twoje dziecko trenuje piłkę nożną lub lubi oglądać mecze? Kup mu na urodziny tort w kształcie piłki, a niewątpliwie sprawisz mu dużą radość! Tort w kształcie piłki to idealna propozycja dla tych maluchów, którzy już od początku interesują się tą niezwykle popularną dziedziną sportu.

Tort w kształcie piłki - niecodzienny kształt, niecodzienny smak!

Tort piłka to idealna propozycja na urodziny i imieniny. Wyróżnia się on niezwykłym, trójwymiarowym kształtem, który sprawia, że tort ten prezentuje się niezwykle... apetycznie. Tort dziecięcy w kształcie piłki 3D waży około 1.20 kilograma, co oznacza, że z łatwością można podzielić go na około 10 porcji. Jest on też dostępny w trzech smakach, to jest w śmietankowo - truskawkowym, owocowym i klasycznym śmietankowo - czekoladowym. Całość wykończona jest smaczną masą cukrową, która z pewnością będzie obiektem westchnień każdego malucha.

Indywidualna personalizacja

Tort piłka nożna posiada charakterystyczną, czekoladową tabliczkę, na powierzchni której można umieścić wyjątkową i niepowtarzalną dedykację. Treść tej dedykacji można ustalić za pomocą funkcjonalnego interfejsu w polu "Dostosowywanie produktu". Tabliczka ta jest na tyle duża, że z powodzeniem można na niej umieścić dowolnie wybraną treść. Atutem tortu jest też sposób jego przygotowywania, a także dekorowania. Wszystkie znajdujące się tu elementy dekoracyjne są wykonywane ręcznie, dzięki czemu zyskają one niepowtarzalny charakter i wyjątkowy kształt.

Bogactwo dodatków

Przepiękny i smaczny tort w kształcie piłki posiada szereg ciekawych dekoracji, w tym imitację trawy, a także postaci dwóch piłkarzy. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym wyglądem. Co więcej, wszystkie te dodatki są rozmieszczone w ten sposób, by stworzona za ich pomocą kompozycja miała wyjątkowy i harmonijny układ. Zrealizowanie zamówienia odbywa się zwykle w okresie do trzech dni roboczych.

Tort piłka nożna z piekarni Buczek to idealny i smaczny sposób na uczczenie urodzin, imienin, wyjątkowej rocznicy, a także dowolnego, rodzinnego święta. Zachęcamy do składania zamówienia! Polecamy również pyszne ciasta doskonałe na przyjęcia!