Tort dziecięcy Świnka Peppa D06

Tort dziecięcy Świnka Peppa D06

108,00 zł

Tort dziecięcy z grafiką Świnka Peppa, wydrukowaną na jadalnym papierze, wykończony kremem.

Tort dostępny od 12 porcji (1,2kg) w dziewięciu smakach do wyboru. Aby spersonalizować tort w polu DOSTOSOWANIE wpisz tekst, który mamy umieścić na czekoladowej tabliczce.

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort w kształcie świnki Peppy - marzenie każdego malucha

Świnkę Peppę znają wszyscy: zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Dlaczego zatem nie postawić na tort, który oparty będzie na tym niezwykle popularnym, a zarazem przyjaznym motywie? Czas odkryć świnkę Peppę od zupełnie nowej, bo smacznej strony.

Wyjątkowo smaczny prezent na wyjątkowe okazje

Tort ze świnką Peppą to idealny upominek na każdą okazję. Urodziny, imieniny, czy też różne ważne rocznice to wydarzenia, które z pewnością warto uczcić tym niezwykłym tortem. Zwłaszcza, że oprócz motywu popularnej świnki, wyróżnia się on niesamowitą gamą dziewięciu różnych, wyjątkowych smaków. Masa tortu to aż 1.2 kilograma, dzięki czemu można go podzielić aż na 12 różnych porcji! Oprócz swego smacznego wnętrza, posiada on również ciekawie wykończoną "powierzchnię", której sednem jest motyw świnki Peppy nadrukowany na jadalnym papierze.

Smaczna metoda personalizacji

Tort świnka Peppa to nie tylko forma smacznego upominku, ale też wyjątkowy sposób na podkreślenie wagi wybranych, rodzinnych uroczystości! Tort ten posiada specjalną, czekoladową płytkę, na której może pojawić się dowolna, wybrana dedykacja. Jest ona napisana wyjątkowym, ozdobnym pismem, a na dodatek... świetnie smakuje, gdyż jej sednem jest wyjątkowo smaczny sos czekoladowy. Płytka ta stanowi idealne dopełnienie całości kompozycji, której sednem jest krem połączony z motywami kwiatów.

Tort świnka Peppa - bogactwo smaków

Biorąc pod uwagę tak popularny motyw jak Świnka Peppa tort również musi być wyjątkowy. Dlatego jest on dostępny w aż dziewięciu różnych kompozycjach smakowych. Każda z nich ma swój wybrany i wyjątkowy charakter. Mowa tu o:

- czekoladowo - orzechowej klasyce,

- owocowym bogactwie smaków,

- śmietankowo - truskawkowej słodyczy,

- oryginalnej marakui z brzoskwinią,

- słodkim raffaello,

- wyjątkowym ambasadorze,

- wyrazistym cappuccino,

- wykwintnym połączeniu czekolady i śmietanki,

- tajemniczym "czarnym lesie".

Smaczny tort dziecięcy Świnka Peppa to idealny pomysł na urodziny, imieniny, a także wiele innych, wyjątkowych, rodzinnych imprez. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień! Polecamy również ciasteczka - doskonałe uzupełnienie przyjęcia urodzinowego!