Tort dziecięcy Lalka D23

Tort dziecięcy Lalka D23

195,00 zł

Tort dziecięcy 3D w lalka. Tort wykończony masą cukrową, dostępny w siedmiu smakach do wyboru w wadze od 1,50kg (ok. 10 porcji).

Aby spersonalizować tort w polu DOSTOSOWANIE wpisz tekst, który mamy umieścić na czekoladowej tabliczce.

CZAS REALIZACJI: 3 dni robocze

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Dostosowywanie produktu

  • Maksymalnie 35 znaków
Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort dziecięcy lalka Barbie

Urodziny dziecka to wyjątkowy dzień, a na przyjęciu dla solenizanta największą furorę robi tort. Dzisiejsze torty to prawdziwe arcydzieła. Tematyczne wypieki z ulubionymi bohaterami są hitem imprez dla najmłodszych. Organizacja takiego przyjęcia wiąże się z ogromnymi przygotowaniami i nie zawsze rodzice znajdują czas na samodzielne wypieki. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zamówienie gotowego tortu w cukierni.

Oferta wypieków w piekarni Buczek

W piekarni Buczek zajmujemy się nie tylko wypiekiem pieczywa, ale naszą specjalnością są również torty okolicznościowe. Wszystkie wypieki naszego autorstwa wykonywane są z najwyższej jakości naturalnych składników, zgodnie z recepturami, wykorzystywanymi od wielu lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy wiele tortowych kompozycji. Wykwalifikowani cukiernicy firmy Buczek z dbałością o każdy szczegół wykonują torty, które wywołują uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wyjątkowe, smaczne i niezwykle oryginalne kompozycje tortowe zachwycą nawet najbardziej wymagających najmłodszych klientów. Zapadające w pamięć wypieki dla dziewczynek i chłopców uświetnią każde przyjęcie urodzinowe.

Tort z lalką Barbie w piekarni Buczek

Przedstawiamy Państwu tort dziecięcy 3D w kształcie lalki Barbie, dedykowany małym solenizantkom. Wykończony jest lekką masą cukrową, dostępny w siedmiu pysznych wersjach smakowych do wyboru. Całość kompozycji waży ok. 1,5 kg, co po pokrojeniu daj ok. 10 porcji. Oferujemy możliwość spersonalizowania tortu poprzez wpisanie odpowiedniego tekstu w polu "DOSTOSOWANIE" - znajdzie się on na dołączonej, czekoladowej tabliczce. Tort lalka Barbie realizujemy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Warto pamiętać, że wszystkie elementy dekoracyjne wykonywane są ręcznie, dlatego mogą nieco odbiegać wyglądem od zdjęć, zamieszonych na stronie.

Lalka Barbie tort z dostawą

W trosce o komfort klientów piekarnia Buczek oferuję dostawę wyrobów. Zamówienie na tort w kształcie lalki możemy dostarczyć pod wskazany adres na terenie Krakowa. Gotowy wypiek można również odebrać w jednym z naszych punktów na terenie miasta. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień! Polecamy również pyszne ciasteczka, które będą uzupełnieniem przyjęcia urodzinowego!