Tort weselny premium W02

Tort weselny premium W02

650,00 zł

Niespotykany tort wykończony czarnym ganache z gorzkiej czekolady. Dekoracyjne kule to jadalne praliny. Złoty papier, makaronik francuski i marmurkowa dekoracja z jadalnego złota. Dostępny w ośmiu smakach do wyboru

Czas realizacji zamówienia: 7 dni roboczych

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort weselny premium W02

Niemal każde przyjęcie weselne jest przygotowywane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Nic w tym dziwnego - jest to przecież najważniejszy dzień w życiu i trzeba go świętować w sposób wyjątkowy. Istotnym elementem przyjęcia weselnego jest tort, który ma wywołać zachwyt oraz stanowić ucztę dla podniebienia Pary Młodych i ich gości. Mając to na uwadze proponujemy tort weselny wykończony czarnym ganache - pyszny i elegancki.

Gustowna czerń w siedmiu smakach

Piękny tort weselny wykończony czarnym ganache z gorzkiej czekolady, przyozdobiony dekoracyjnymi kulami pralinami, złotym papierem i makaronikiem francuskim, będzie się doskonale prezentował. Ale ma przecież zachwycać również swoim smakiem! Dlatego też oferujemy go w różnych wersjach smakowych, by sprostać odmiennym oczekiwaniom i gustom.

Czarny tort weselny może mieć postać klasyczną - czekoladową lub owocową w różnych odsłonach, bądź być w wersji nieco bardziej wykwintnej pod postacią tortu węgierskiego lub mieć formę dość popularnego tortu ambasador.

Oryginalny element dekoracyjny

Tort weselny, już od dawna, spełnia rolę istotnego elementu dekoracyjnego. Jego zadaniem jest również stworzenie doskonałego tła dla pamiątkowych zdjęć. Poza wszystkim jest ważną atrakcją każdego przyjęcia weselnego. Proponowany przez nas piękny tort weselny wykończony czarnym ganache sprosta wszystkim tym wymaganiom. Jesteśmy o tym przekonani.

Jego niezwykle efektowny wygląd łączący czerń ze złotem będzie doskonale komponował się zarówno z klasyczną stylistyką weselną, jak i glamour. Z cała pewnością będzie podkreślał wyjątkowy charakter przyjęcia stanowiąc jego niezwykle atrakcyjny element dekoracyjny.

Warte podkreślenia jest również to, że czarny tort weselny jest tworzony z niezwykłą starannością i dbałością. Wszystkie elementy dekoracyjne są ręcznie wykonywane, co gwarantuje ich niesamowity efekt końcowy. Tort ten zachwyca swoim wyglądem, a do tego stanowi wyśmienitą ucztę dla podniebienia niezależnie od tego, który wariant smakowy się wybierze. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień! Polecamy również nasze pyszne ciasta