Tort weselny premium W04

Tort weselny premium W04

910,00 zł

Nowoczesny tort w odcieniach bieli, wygładzony kremem z zakładkami wykonanymi z masy cukrowej  całość daje przestrzenny efekt.

Dostępny w ośmiu smakach do wyboru

Czas realizacji zamówienia: 7 dni roboczych

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort weselny premium

Tort weselny nie musi być bogato zdobiony, jego urok tkwi w prostocie. Można zdecydować się na ciasto w wersji premium, w wydaniu minimalistycznym. Świetną opcją będzie nowoczesny tort weselny piętrowy w białej odsłonie, z zakładkami wykonanymi z masy cukrowej. Jego trójwymiarowość wzbudza ciekawość. Wspaniale prezentuje się na tle weselnych dekoracji. Biel symbolizuje czystość uczuć, niewinność, szlachetność. Wszystko to ma ogromne znaczenie dla pary wchodzącej ze sobą w związek małżeński.

Mistrzowie cukiernictwa stworzą dla Was weselną słodycz

Tort jest ważnym elementem każdego wesela, obserwowanym przez wszystkich gości. W nowoczesnej odsłonie z dekoracjami wykonanymi z masy cukrowej, wykończony kremem zawsze robi wrażenie. Może wyglądać niczym dzieło sztuki pomimo swojej prostoty. Ma oznaczać słodkie i pomyślne życie zakochanych, którzy zostali połączeni węzłem małżeńskim. Zgodnie z tradycją to właśnie państwo młodzi jako pierwsi kroją razem kawałek ciasta i karmią się nim wzajemnie. Nie zabraknie również zdjęć upamiętniających to podniosłe wydarzenie, które staną się cenną pamiątką w rodzinnym albumie.

W przypadku białego tortu można mówić o uniwersalności. Odnajdzie się on na każdym przyjęciu, czyli na weselu, komunii, chrzcinach itd. Przełożony białą masą prezentuje się efektownie. Ręcznie wykonane zdobienia dodają unikalności. Przygotowanie tortu weselnego najlepiej powierzyć fachowcowi, jeśli ma się pięknie prezentować i stać atrakcją podczas dnia wyjątkowego dla młodej pary.

Klasyczny tort weselny składa się z kilku pięter, dzięki czemu wszyscy goście weselni mogą zajadać się nim ze smakiem. Najczęściej wybór pada na wypieki śmietankowe, czekoladowe, owocowe, ale opcji jest oczywiście więcej. Masa cukrowa idealnie nadaje się do przygotowania rozmaitych dekoracji na tortach weselnych. Obecnie wybór jest ogromny, co umożliwia przebieranie w smakach, łączenie ich według własnego uznania. Można mieć pewność, że tort przygotowany przez doświadczonego cukiernika zachwyci wszystkich gości. Zjedzą go oni ze smakiem i jeszcze poproszą o dokładkę.