Tort weselny W39

Tort weselny W39

1 560,00 zł

Tort weselny, piętrowy, wykończony masą cukrową, dekorowany pięknymi, żywymi kwiatami. Tort dostępny w trzech smakach do wyboru w wadze od 12 do 15 kg oraz dziewięciu smakach do wyboru w wadze od 15 do 20 kg.

Czas realizacji zamówienia: 7 dni roboczych

Wszystkie elementy dekoracyjne tworzone są ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać kolorystycznie od projekcji na monitorze.

Waga
Wybierz smak tortu
Ilość

Tort weselny piętrowy

Niezwykle istotnym elementem podczas wesela jest oczywiście tort. Warto wobec tego wybrać pięknie przyozdobiony wypiek, który zachwyci wszystkich zgromadzonych gości. Oczywiście wysokie walory estetyczne to nie wszystko. Znaczenie ma również smak. Wybór jest duży, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealny tort piętrowy. Można zdecydować się na wariant owocowy, śmietankowy, czekoladowy itd. W przypadku uniwersalnego smaku jest pewność, że wszyscy będą zadowoleni i chętni do skosztowania słodkości.

Smaczny tort weselny jako dzieło sztuki

Tort weselny piętrowy wygląda bardzo efektownie, szczególnie jeśli zostanie przyozdobiony kwiatami. Wszystkie dekoracje są ręcznie robione, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przekłada się to na wysokie walory estetyczne i niepowtarzalność. Tort wykończony masą cukrową robi spore wrażenie. W zależności od liczby zaproszonych gości, należy dobrać właściwą gramaturę. Tort weselny może mieć od 12 do 20 kg. Czas realizacji wynosi 7 dni roboczych, dlatego należy złożyć zamówienie z wyprzedzeniem.

Ciasto z żywymi kwiatami to doskonały przykład tortu, który nie tylko wyśmienicie smakuje, ale też pięknie wygląda. Warto pamiętać, że to właśnie tort weselny symbolizuje dostatnie i szczęśliwe życie pary młodej. Jego wybór nie może być wobec tego przypadkowy. Tort z żywymi kwiatami odnajdzie się na każdym przyjęciu weselnym, niezależnie od wybranej stylistyki, motywu przewodniego. Można go polecić każdej młodej parze.

Niepowtarzalny tort na przyjęciu weselnym

Jeśli para młoda szuka unikalnego ciasta, to warto zdecydować się na tort weselny piętrowy, który został udekorowany żywymi kwiatami. Występuje w kilku wariantach smakowych. Można zdecydować się na uniwersalną wersję, czyli owocową, która cieszy się dużą popularnością. Bardzo często wybór pada również na tort śmietankowo-truskawkowy. Uwielbiają go zarówno dorośli, jak i dzieci. Można również zdecydować się na coś bardziej egzotycznego, czyli na połączenie marakui i brzoskwini.

Kwiaty to stały element dekoracyjny na każdym weselu, ale nie trzeba ograniczać się wyłącznie do bukietów. Wspaniale odnajdują się także na torcie weselnym. Bycie otoczonym darami natury to czysta przyjemność. Wszystko zostanie umiejętnie dopasowane, dzięki czemu stworzy spójność stylistyczną. Zdjęcia wykonane przy torcie weselnym będą piękna pamiątką. Zgodnie z tradycją to para młoda powinna go pokroić i poczęstować nim zaproszonych gości. Jest to sposób na podziękowanie im za przybycie i wręczenie ślubnych upominków. Tort wjeżdża na salę weselną jeszcze przed oczepinami, czyli mniej więcej na godzinę lub dwie przed północą.